+38 (066) 579-64-45 [email protected]
Статьи

Мін’юст задовільнив майже 150 скарг, пов'язаних із рейдерством

Euroconsul Статьи

Мін’юст задовільнив майже 150 скарг, пов'язаних із рейдерством

Мін’юст задовільнив майже 150 скарг, пов'язаних із рейдерством
Про це повідомив заступник міністра юстиції Павло Мороз під час прес-конференції «Захист прав кредиторів і власників. Боротьба з рейдерством».

За його словами, «не дивлячись на тиск, провокації, численні публічні та персональні погрози функціонує Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

У межах своїх законних повноважень Комісія розглядає скарги на дії державних реєстраторів та скасовує незаконні дії. Як наслідок – майно повертається до законних власників», - наголосив Павло Мороз.

Сьогодні Україна знаходиться у складному соціально-економічному становищі. У такій ситуації окремі особи, переслідуючи свої власні інтереси, використовують усі можливі ресурси, включаючи медіа, для дискредитації роботи Комісії – ключового органу держави, що перешкоджає рейдерським захопленням.

Як наслідок, відбувається відтік іноземного капіталу, відсутні інвестиції, сповільнюється економічний розвиток.

«Всі мають розуміти, коли Комісія приймає виважене та справедливе рішення, лишається інша незадоволена сторона, що незаконно заволоділа майном.

У більшості випадків представники незадоволеної сторони починають використовувати усі брудні методи, щоб підірвати репутацію членів Комісії та Міністерства юстиції вцілому», - сказав Павло Мороз

На сьогодні Міністерство юстиції задовільнило майже 150 скарг, чим фактично врятувало 150 власників від реальних рейдерських захоплень, - зазначив пан Мороз.

Похожие новости

Прешовский университет

Прешовский университет Первые факультеты университета в Прешове берут свое историческое начало еще в 1677 и 1880 году. Прешовский университет имеет давние традиции образования и является стабильной составляющей словацкого высшего образования в течение

19.02.16 Вузы Словакии
Паневропская высокая школа в Братиславе

Паневропская высокая школа в Братиславе   Паневропская высокая школа в Братиславе является негосударственным высшим учебным заведением университетского типа и была образована в 2004 году.

18.02.16 Вузы Словакии
Коста-Рика

Коста-Рика   Первое место заняла Коста-Рика, где средняя продолжительность жизни почти 80 лет. Здесь все красиво — потрясающая природа, парки, заповедники, пляжи и вулканы.

11.01.16 Статьи

Copyright © 2015-2016 Europe Union Consulting. Все права защищены.
Закрыть